))) день такий)))
від вчора (27.06.12) мені потрібно навчитись оберемку речей
• перед тим як полюбити себе, обовязково треба відпустити себе - вибачити + зрозуміти + прийняти + зробити висновки-взяти користь...
не збирати в глибоку важку торбу всі свої шпортання.
подивитись на себе, як на свою дитину - помиляється твоє мале, бо ше не знає того світу, ..
і ти побачивши його в докорах сумління - тепло обіймеш і підтримаєш... твоя підтримка його заспокоїть і дасть сил і віри в себе)) а з вірою і успіх ..а з успіхом і щастя
любіть своїх внутрішніх дітей
(сьогодні була свідком розумної материнської любові і чесного виховання)
від вчора (27.06.12) мені потрібно навчитись оберемку речей
• перед тим як полюбити себе, обовязково треба відпустити себе - вибачити + зрозуміти + прийняти + зробити висновки-взяти користь...
не збирати в глибоку важку торбу всі свої шпортання.
подивитись на себе, як на свою дитину - помиляється твоє мале, бо ше не знає того світу, ..
і ти побачивши його в докорах сумління - тепло обіймеш і підтримаєш... твоя підтримка його заспокоїть і дасть сил і віри в себе)) а з вірою і успіх ..а з успіхом і щастя
любіть своїх внутрішніх дітей
(сьогодні була свідком розумної материнської любові і чесного виховання)