середа, 2 січня 2013 р.

thinking inside the box


гм.. інша людина, то таакий світ!...
а ти знаєш тільки вулицю, і якшо не задумуватись, шо можна вийти за межі і побачити більше,  ...

ти знаєш тільки вулицю, яку вже добре вивчив. і так просто думати, шо це все.
а якщо настає момент, коли тобі відкривається страшна правда, про існування інших міст, сіл, мегаполісів ... - обурення, і звинувачення.
насправді відповідальний ти, бо сам закрився в межах і поставив кордони.
ніхто нікому нічого не винен! і не стільки приховує, скільки ми самі не дозволяємо собі побачити. так простіше.


страшно осягати масштаби незвіданості.