понеділок, 29 жовтня 2012 р.

до зустрічі.

)) почуття
такі різні.
різного розміру, кольору, швидкості, сили вітру,
тиску в скронях, тепла долонь, далі погляду,
мелодії, солоду тембрів, .. )
різні.

*)життя плетене. в'язка різної густоти та інтенсивності, перехрещує і роз(  розділяє. потім через кілька рядків знов переплітає. суцільна плетенка. з кимось ми вже давно переплелись на декілька вузлів, когось тільки зустріли і втратили з виду, але нитки йдуть колом ...
(до зустрічі)

хииии)))

я клубок залежностей ... з вузликами і замотанками
є шось першочергове - початкове - вузлик з якого клубок почався.
то напевно моє лінь-кохання .. з неї все почалось)) вона була на світанку споза-ранку))
потім десь ше зачеписвя страх- слабинка, також липка байда..
далі попричіплялись всякі там благоглупства, типу подобатись всім, завжди посміхатись.. і зараз я вже клубоК... і шо гріє і світить - я собі подобаюсь)) така купа причандаль які можу назвати рисами) поганими звичками але моїми

четвер, 25 жовтня 2012 р.

санкціонуй мій безтурботний світ

санкціонуй мій безтурботний світ

ліпи із недр моїх\твоїх дзеркал
вагому правду

де ти мій, не в павутині часу,
а в долонях рік,
в широких кронах
осінніх, полум'ям провіданих
лісів


тихим кроком
кожен спалах

не дай забути
і згадати не забудь

як пусто
і як просто танули

(мій перший вірш)