середа, 5 грудня 2012 р.

БЕЗ


починається зі шкіри.. проникає під всі шари епідермісу,
лоскоче і гріє,
.. наближається до мережі, якою живиться тіло...
з кожною зміною нот і ритму..з кожним поштовхом басу з долями секунди поступово проникає в кров
 .. більше і більше..
і починає наповнювати кожну частину тіла, кожен м'яз ..кожну клітину
... серце ..омиває в різних напрямках і завойовує, без права на свободу
... нарешті добирається до холодних пальців,  гармонія наповнює їх теплою лірикою
і .. вже цими руками хочеться творити і випускати імпульси, які шукають виходи усіма шляхами.
сильно, потужно без вагань і з дорослою впевненістю твориться магія,
магія чистого і неосудного мистецтва..
мозок і руки, ті щойно ледь чутливі, отримують продовження і космічне життя.
і народжується щось нескінченно гарне.
процес полонить і формує вираз, який невідчутний в словах і кольорах.

..музика ..вона