понеділок, 26 березня 2012 р.

нові хОчу*)

навіть не хочу ... а дуже хочу, бо треба)
хОчу 



в мене зараз 3 речі, якими я навантажуюсь

- ХОЧУ більшої ерудиції, ... 

ХОЧУ позбутись бажання похвалитись (то довгий довгий процес...але про то потім) 

і третє - ХОЧУ звільнити тіло, духовно\душевно я вже звільнена...а тіло мене сковує..




через місяць треба здати звіт! чуєш! шоб через місяць ти просунулась! хоч як слимак, але просунулась!

прийду - перевірю!

середа, 21 березня 2012 р.

моя кохана і кума))

Коли мене почина підтошнювати від "прейскуранту" в мене на МР3. а я в транспорті і ніц не вдієш, - я закриваю очі і вслухаюсь - шукаю і чую нових звуків. звучань. фісташок і приколів, .. і мені стає   с м а ч н о ) )
привіт коханка!
чую скоро тобі віддамся!

Хочу високого

Хочу високого ... Високого ... прагну Високого! ..спрагла Високого! голодна Високим!

пройти фільтрацію,
відсіяти буденність, розрахунок,попсу життя,
налаштуватись на FM чистої творчості без піару і плагіату

підівчитись плавати в глибинах словесних течій
відчистити залишки парафіну ..
пропускати через себе .. і
вірити

Born to die ♫

чому зачіпає далеке?
далеке, холодне і колюче
дразнить нервові клітини
організм не забуває і реагує заціпенінням і солодом ...
і так на всі суміжні подразники
я ж під ковдрою! а мене знов починає морозити!..
і не знаю, чи хочу шоб дало спокій
можливо воно   в о н о таке справжнє. а я тут в задніх рядах відігріваюсь.
а може то тільки тимчасовий спазм, а якшо піду за ним втрачу своє підігріте місце в козирному ряді.. ... останньому
найкраще ше не написано
найцікавіше не прожито ше
ше найглибше не почуто
ше не снилось найзагадковіше

ше заспіваю ... заживу ше в танці
плакатиму від щастя і млітиму від почуттів

і мало простору буде
мало місця
мало легень
мало діафрагми розказати світу

 буде далі  ...

біль*

ииииии
хочу вилити душу...
не лиється..
коли болить треба зціпити зуби і йти далі? .. не алегорія! - сьогодні буквально зціплювла зуби і чалапала\чухала\розбивала асфальт по дорозі до аптеки ... набрала знеболювального...заснути так і не змогла - так і розболілась голова від сконцентрованого засипання... ай філ бееед ...  віолончель забрали  - нема виходу емоцій.. і вночі почати рипіти було б як мінімум показово.
тому напишу  ......не знаю про шо..пишу..чистий імпровіз..
біль   біль це ж класно - відчуваєш шо жививий .. в разі довгої сплячки.
і знову ж таки це повільне вбивство - коли він постійний.
людина, яка прагне почуттів як їжі .. як сну - вона чахне і хвилями висихає від постійного тошну* і пустки...вона не має ким заповнити пустку .... є ким заповнити пустку  - але він кожного разу далеко або далекий. не знаю як за такої ситуації в неї не виростають мозолі, шо знеболюють і не дають більше нікому тиснути і заповнювати\незаповювати простір!
але є людина біля мене, яка так і живе з своїм побитим і мятим світом, з пусткою і спрагою, вічною спрагою за тим хто далеко чи далекий... далекий мен. він інколи тримає дистанцію, інколи робить милість, і таки дає світло в темряві...але тільки шоб потім піти...  шо за напасть? мен? де ти? такий, як попелюшка, шоб по розміру тобі був її теплий світ. не засолодкий, не засвітлий ...не завеликий. мен! Я ТЕБЕ ПРОШУ!  я не можу дивитись, просто дивитись як вона чахне. хоч я знаю - вона як Україна - відродиться з джерела!... ну , але я кожного разу не впевнена. чи ше лишився ліміт життів у тої спраглої почуттів душки. тому поспіши мен. і прихопи з собою шось лікувальне.хоча... хоча ти просто прийди - там вже все буде) чекаю