навіть не хочу ... а дуже хочу, бо треба)
хОчу
в мене зараз 3 речі, якими я навантажуюсь
- ХОЧУ більшої ерудиції, ...
ХОЧУ позбутись бажання похвалитись (то довгий довгий процес...але про то потім)
і третє - ХОЧУ звільнити тіло, духовно\душевно я вже звільнена...а тіло мене сковує..
через місяць треба здати звіт! чуєш! шоб через місяць ти просунулась! хоч як слимак, але просунулась!
прийду - перевірю!
Часом це єдине, шо лишається, коли навколо нема кому, то хоч сам\а себе похвалиш :)
ВідповістиВидалитиПозбувати не треба. Треба знайти когось, хто буде сам хвалити. Це життєво необхідно
))... а ти напевно правий). дякую
ВідповістиВидалити