понеділок, 26 березня 2012 р.

нові хОчу*)

навіть не хочу ... а дуже хочу, бо треба)
хОчу 



в мене зараз 3 речі, якими я навантажуюсь

- ХОЧУ більшої ерудиції, ... 

ХОЧУ позбутись бажання похвалитись (то довгий довгий процес...але про то потім) 

і третє - ХОЧУ звільнити тіло, духовно\душевно я вже звільнена...а тіло мене сковує..




через місяць треба здати звіт! чуєш! шоб через місяць ти просунулась! хоч як слимак, але просунулась!

прийду - перевірю!

2 коментарі:

  1. Часом це єдине, шо лишається, коли навколо нема кому, то хоч сам\а себе похвалиш :)

    Позбувати не треба. Треба знайти когось, хто буде сам хвалити. Це життєво необхідно

    ВідповістиВидалити
  2. ))... а ти напевно правий). дякую

    ВідповістиВидалити