середа, 21 березня 2012 р.

найкраще ше не написано
найцікавіше не прожито ше
ше найглибше не почуто
ше не снилось найзагадковіше

ше заспіваю ... заживу ше в танці
плакатиму від щастя і млітиму від почуттів

і мало простору буде
мало місця
мало легень
мало діафрагми розказати світу

 буде далі  ...

Немає коментарів:

Дописати коментар