найкраще ше не написано
найцікавіше не прожито ше
ше найглибше не почуто
ше не снилось найзагадковіше
ше заспіваю ... заживу ше в танці
плакатиму від щастя і млітиму від почуттів
і мало простору буде
мало місця
мало легень
мало діафрагми розказати світу
буде далі ...
Немає коментарів:
Дописати коментар