Коли мене почина підтошнювати від "прейскуранту" в мене на МР3. а я в транспорті і ніц не вдієш, - я закриваю очі і вслухаюсь - шукаю і чую нових звуків. звучань. фісташок і приколів, .. і мені стає с м а ч н о ) )
привіт коханка!
чую скоро тобі віддамся!
Немає коментарів:
Дописати коментар