пʼятниця, 5 серпня 2011 р.

пошук себе....з чим і як шукати... знайдіть мене, бо я щось загубилась!

крик душі....


одвічне питання  "Для чого я в цьому світі?"... (і драматична пауза),         яке мені, в мої підліткові всезнаючітазвичайнорозуміючі, було тупо смішним і пустим, ...тепер прийшло і за мною...    (МВА-ХА-ХА !!!! - жорстокий сміх за кадром)

важко....важко бути дорослим(((..а я так не хотіла дорослішати!!*(   ..синдром Пеппі в мене був щиро розвинений, і не дарма!!!   от я знала! знала шо тут голова болить, і не від алкоголю, чи від того "шо продуло"...(((
тут все вище і глобальніше....  як знати яка ти деталька в механізмі?..

як знайти місце, в якому ти запрацюєш, і запрацює система?????  так, щоб взаємонезамінно!.... 
не можу ж я бути зайвою деталькою...  Гаєчка* з кривою різьбою..

всі мають свою функцію,...  і нема чого висиджувати яму в кріслі, яке навіть не зручне!
воно може бути м’ягесеньке і шкірянесеньке!..але якшо воно не твоє - комфорту на 65  зі 100...ніби і кайф, але ж є хтось, кому крісло якраз під форму "сідала", і йому 100...а тобі шось чуть,.але тисне(

добре, це я усвідомила, /ну притиснула мені архітектура пів..творчого крила/........ 
ок, я вже на сходинку вище,)))  а далі?... сідати по кріслах і пробувати?
а крісел тих скільки, знаєте?... мамцю рідна, вуйку хресний!...



правила

прочитала в себе в записнику...
нотувала там, шо зробити+які предмети здати+ше всякі справи, .....і між тим запис -  " любити себе,  жити наповну,  ЧИТАТИ ЗНАКИ"




написала після одного з лікувальних потрясінь