пʼятниця, 5 серпня 2011 р.

правила

прочитала в себе в записнику...
нотувала там, шо зробити+які предмети здати+ше всякі справи, .....і між тим запис -  " любити себе,  жити наповну,  ЧИТАТИ ЗНАКИ"




написала після одного з лікувальних потрясінь





























Немає коментарів:

Дописати коментар