те, що приходить в тиші*
Про мене
Ginger
Дивитися мій повний профіль
пʼятниця, 5 серпня 2011 р.
правила
прочитала в себе в записнику...
нотувала там, шо зробити+які предмети здати+ше всякі справи, .....і між тим запис - " любити себе, жити наповну, ЧИТАТИ ЗНАКИ"
написала після одного з лікувальних потрясінь
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар