неділя, 17 липня 2011 р.

т и ш а

тиша. .....  не децибели .... а стан мозку


            привіт!... зараз в мене тиша.... не відчуваю і не чую... просто дихаю......  але це в кайф.....
в кайф дихати для себе... без планів і цілей, без мети звершити грандіозне, дряпанням кігтями нагору ... просто дихати.....


.....ххх....дихаємо...

Немає коментарів:

Дописати коментар