тиша. ..... не децибели .... а стан мозку
привіт!... зараз в мене тиша.... не відчуваю і не чую... просто дихаю...... але це в кайф.....
в кайф дихати для себе... без планів і цілей, без мети звершити грандіозне, дряпанням кігтями нагору ... просто дихати.....
.....ххх....дихаємо...
Немає коментарів:
Дописати коментар