I have no time , though I have nothing to do
I have no love, but still I ...
спогади...їх смак і запах...яскравість і мряка..
сьогодні перший день, коли я відчула , що живу окремо від нього ...
навіть не відчула, а дозволила собі збагнути...((
сумно і пусто... але легко... легко, як кульці з гелієм - летить вона кілометри вгору, без орієнтирів і мети руху ..............просто летить..
солодко прото летіти......)))
Немає коментарів:
Дописати коментар