неділя, 17 липня 2011 р.

. . .

I have no time , though I have nothing to do
I have no love, but still I  ...

спогади...їх смак і запах...яскравість і мряка..

сьогодні перший день, коли я відчула , що живу окремо від нього ...
навіть не відчула, а дозволила собі збагнути...((
сумно і пусто...      але легко...   легко, як кульці з гелієм - летить вона кілометри вгору, без орієнтирів і мети руху ..............просто летить..

солодко прото летіти......)))

Немає коментарів:

Дописати коментар