в цьому житті я харчуюсь імпульсами
залежно від їхньої сили, я рухатимусь далі, відповідно, певний час і з певною швидкістю....
о...і ще напрямок, напрямок дуже важливий в житті!...напрямок, чи вектор дії сили імпульсу, визначаєтся моментом в який "прикладений" імпульс..
буває, імпульс "прикладеться" так, що я доооовго-доооовго не можу оговтатись від шуму у вухах і розмитого зображення..... і тільки уповільнюючи рух, я бачу, що я вже небагато далі від попередньої "точки стояння"... і це мило... мило, хоча і боляче, дуже боляче отримувати такі СИЛЬНІ імпульси.... залишаються сліди...сліди ушкоджень, але і плоди руху...."те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими"
Є ще характер імпульсу.....він може бути негативним - і це тоді прекрасно, прекрасно , бо я починаю діяти і жити, жити на повну силу. Не хороша подія, чи хороший поштовх покращує мою особистість....а саме проблеми і незгоди .. / і тут - "нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди" не форичить))))... чого і вам бажаю...бажаю знайти свою формулу дій і реакцій ....людина здатна перетворювати негатив у позитив....сміття в новесенькі відерця і контейнери, чи навіть електроенергію))...imoissible is nothing
коротше, одним словом, привіт Мережа)))....я така і так живу.......
приймай ще одну комірку в свою сім’ю*)_ думаю подружимось))
... обіцяю бути чесною, і не спамити, не флудити, не флеймити....і не займатись всіляким "нетним" благоглупством.
Твоя залежна*))))
Немає коментарів:
Дописати коментар