хочу свіжої музики ...с в і ж о ї ....яка відновлює і дарує політ
вона працює замість кави \ чаю \ енергетиків
вона має ключ до закритих шафок мого творчого потенціалу
вона відкриває мене
вона - моя кров,
моє серце не може без крові. без крові мій мозок відмирає....першим. далі терпнуть пальці .. я не можу без крові!
I need my wings
середа, 21 грудня 2011 р.
навпомацки
завжди хотіла внести в словесні рамки основну характеристику людей, на мою думку, дуже потрібних цьому світу, і мені зокрема. однак, ніяк не приходило слово, яке б чітко виразило їх в моїх очах.
сьогодні я його знайшла - зрячі, навіть якшо це вже звучить як кліше. вони бачать! .. і вирізняються з-поміж "решти".
решта сліпа. в решти є фізичні очі - ззовні.
вони ж бачать зсередини!
це не обов'язково відомі діячі, ..але, як не крути, вони своєю присутністю творять не тільки власну історію, але і беруть участь в історії інших.
колись, до сьогодні, я їх називала свіжими. завжди поруч з ними я відчуваю свіжість.
а як стати зрячим?...не знаю, .. я ше поки навпомацки ходжу... думаю потрібно більше дивитись в себе, і тоді зсередини, з ядра сприймати навколишній простір, а потім і весь великий світ.
сьогодні я його знайшла - зрячі, навіть якшо це вже звучить як кліше. вони бачать! .. і вирізняються з-поміж "решти".
решта сліпа. в решти є фізичні очі - ззовні.
вони ж бачать зсередини!
це не обов'язково відомі діячі, ..але, як не крути, вони своєю присутністю творять не тільки власну історію, але і беруть участь в історії інших.
колись, до сьогодні, я їх називала свіжими. завжди поруч з ними я відчуваю свіжість.
а як стати зрячим?...не знаю, .. я ше поки навпомацки ходжу... думаю потрібно більше дивитись в себе, і тоді зсередини, з ядра сприймати навколишній простір, а потім і весь великий світ.
неділя, 18 грудня 2011 р.
так як і більшість
Мені зовсім не кортить круасанів і кави в ліжко,
мені не потрібні нові сукні, мене цілком влаштовує
один дешевий запах.
Але краще б я таки вдавала кокетливу неприступність,
була байдужою трішки, щоб ти від бажання ліз на стіни,
кусав лікті й коліна дряпав.
Мені не потрібна фальшива залежність,
тонни уваги і монітор, де б транслювались усі твої дії.
Якщо хочеш піти-іди, але обережно, поки спатиму.
Я тебе відпущу і все зрозумію.Мені не потрібні манірні вистави.
Я не хочу, щоб було яскраво, мені вистачає, коли матово.
Я не вимагаю середземноморських круїзів,
брендових ресторацій,
номерів у готелі для нафтових магнатів,
я не прошу жодної картини Моне...
Мене цілком влаштовує затишок в двох кімнатах
і
я з легкістю можу вмістити всі свої речі у половині валізи.
Знаєш, не приходь до мене, коли я хворію,
не намагайся запам'ятати втомленим моє лице.
Є така любов...на кінчику вії,
коли ти не маючи нічого, насправді маєш все.
Леона Вишневська
пʼятниця, 16 грудня 2011 р.
)люблю )))
а тепер люблю))
люблю))) конструкцію світу - зі всіма морями, вітрами, літами, зимами, коалами, слимачками, хмааарами, планетами, явищами...
люблю))) свою сім'ю,.. нашу атмосферу - теплу ковдру, з якої страшно не хочеться вилазити в холодний зовнішній світ .. і люблю) заманювати до нас у гості! ...хто був - ше не раз захоче знов погрітись! .. моя гордість і фортеця ))
люблю))) людей! дуже! не всіх... але є ті, хто з чужих незнайомців стали рідними, люблю) і не знаю якою я б була, якщо б не співпав момент і ситуація і вони б не стали моїм пазликом, одним з пазликів .. люблю!
люблю))) Бога, вищу силу, великий позитив.. того, хто веде мене і виховує, дає спалах щастя, коли затягнуло в відчай і апатію, .... і дає поштовх, коли зупинився рух
люблю))) свою скриньку з кульчиками, шалики, шапочки, гудзички, брошечки, черевички чобітки... бла-бла = люблю* речі! сташно люблю речі! вони ж майже живі ! а особливо речі з історією! я не зречусь від черевичка мого ...вже дзюравого і коцаного-копаного! - він живий! і таким він став, бо мені служив! буде лежати в дивані, але не підніметься рука викинути!
думаю, тому шо річ також має властивість вбирати енергетику ... відповідно стає живою і своєю)
люблю))) писати, тепер люблю... не комерційно і не публічно (ну інколи) ... писати = викласти назовні, витягнути з глибокої торби ...нести легше!
чому я не писала в моменти найбільших почуттів? ...
люблю))) вечір, і ніченьку люблю... коли )) напевно ти особлива ..
люблю))) спааааати))))валятись і нічогонеробити
люблю))) хурму і спогади з дитинства... вони якось повязані))
люблю))) хвалитись, та, шоб знали яка я ...
люблю))) справедливість!!!.... \і хвалюсь, до речі, для справедливості! - шоб все по чесному і ніяких таємниць!
люблю))) своє позитивне сприйняття світу, разом з пофігізмом вони мені полегшують життя!
люблю))) скульптуру....дуже давно ліпила, але відчуття не знаю як передати словами... коли твориш... і саме відчуття дотику і форми... не знаю, це шось з глибин
люблю))) творити! тільки шо усвідомила! щастя творіння - ефект збагачення чимось - з нитки-рукавичка, з грудки болота - форма.. окрема тема - творчість
люблю))) музику! я навіть думаю, вона частина того конструктиву земного ладу..... вона десь закладена генетично ... не можу без музики.... залежна, і закохана))
люблю любити )) якшо бажання - це рух, то любов - це левітація)
люблю))) конструкцію світу - зі всіма морями, вітрами, літами, зимами, коалами, слимачками, хмааарами, планетами, явищами...
люблю))) свою сім'ю,.. нашу атмосферу - теплу ковдру, з якої страшно не хочеться вилазити в холодний зовнішній світ .. і люблю) заманювати до нас у гості! ...хто був - ше не раз захоче знов погрітись! .. моя гордість і фортеця ))
люблю))) людей! дуже! не всіх... але є ті, хто з чужих незнайомців стали рідними, люблю) і не знаю якою я б була, якщо б не співпав момент і ситуація і вони б не стали моїм пазликом, одним з пазликів .. люблю!
люблю))) Бога, вищу силу, великий позитив.. того, хто веде мене і виховує, дає спалах щастя, коли затягнуло в відчай і апатію, .... і дає поштовх, коли зупинився рух
люблю))) свою скриньку з кульчиками, шалики, шапочки, гудзички, брошечки, черевички чобітки... бла-бла = люблю* речі! сташно люблю речі! вони ж майже живі ! а особливо речі з історією! я не зречусь від черевичка мого ...вже дзюравого і коцаного-копаного! - він живий! і таким він став, бо мені служив! буде лежати в дивані, але не підніметься рука викинути!
думаю, тому шо річ також має властивість вбирати енергетику ... відповідно стає живою і своєю)
люблю))) писати, тепер люблю... не комерційно і не публічно (ну інколи) ... писати = викласти назовні, витягнути з глибокої торби ...нести легше!
чому я не писала в моменти найбільших почуттів? ...
люблю))) вечір, і ніченьку люблю... коли )) напевно ти особлива ..
люблю))) спааааати))))валятись і нічогонеробити
люблю))) хурму і спогади з дитинства... вони якось повязані))
люблю))) хвалитись, та, шоб знали яка я ...
люблю))) справедливість!!!.... \і хвалюсь, до речі, для справедливості! - шоб все по чесному і ніяких таємниць!
люблю))) своє позитивне сприйняття світу, разом з пофігізмом вони мені полегшують життя!
люблю))) скульптуру....дуже давно ліпила, але відчуття не знаю як передати словами... коли твориш... і саме відчуття дотику і форми... не знаю, це шось з глибин
люблю))) творити! тільки шо усвідомила! щастя творіння - ефект збагачення чимось - з нитки-рукавичка, з грудки болота - форма.. окрема тема - творчість
люблю))) музику! я навіть думаю, вона частина того конструктиву земного ладу..... вона десь закладена генетично ... не можу без музики.... залежна, і закохана))
люблю любити )) якшо бажання - це рух, то любов - це левітація)
хочу *
сьогодні були плани на вечір, але мій організм вирішив залишити мене вдома)... і от я тут.... давно не бралась за клавіатуру...дивне відчуття : не скучила, ні.... відвикла.
хочу написати про те, чого я хочу)
...
хочу * мати сили не боятись керувати життям..
хочу * шоб віолончель, нарешті, зажила в моїх руках... хочу, але боюсь , ...боюсь розчаруватись ..
хочу * викорінити страх з мого світу - він, крок за кроком, отруює в мізерних дозах мені життя
хочу * співати)) .. і співаю коли хочу)), (але це тільки моє)
хочу * бачити ситуацію - навчитись абстрагування
хочу * читати думки!!!
хочу * знати, шо я МОЖУ, і шо Я можу
хочу * дуже багато знати і тримати це все в голові - хочу більше місця в бібліотеці памяті!
хочу * шоб зовнішній світ був не таким загрозливим - хочу наростити шкіру...
хочу * навчитись мистецтву спілкування з людьми
хочу * не забувати те, що усвідомила!!! .. присмак істини...
хочу * шоб можна було емоції разом з думками зацифрувати - зберігати і переживати знов і знов
хочу * знати себе і знати світ, зі всіма його порогами, сходинками і кутами,щоб навіть в темноті не впасти
ХОЧУ ЗАВЖДИ БУТИ ЧЕСНОЮ! ...
хочу написати про те, чого я хочу)
...
хочу * мати сили не боятись керувати життям..
хочу * шоб віолончель, нарешті, зажила в моїх руках... хочу, але боюсь , ...боюсь розчаруватись ..
хочу * викорінити страх з мого світу - він, крок за кроком, отруює в мізерних дозах мені життя
хочу * співати)) .. і співаю коли хочу)), (але це тільки моє)
хочу * бачити ситуацію - навчитись абстрагування
хочу * читати думки!!!
хочу * знати, шо я МОЖУ, і шо Я можу
хочу * дуже багато знати і тримати це все в голові - хочу більше місця в бібліотеці памяті!
хочу * шоб зовнішній світ був не таким загрозливим - хочу наростити шкіру...
хочу * навчитись мистецтву спілкування з людьми
хочу * не забувати те, що усвідомила!!! .. присмак істини...
хочу * шоб можна було емоції разом з думками зацифрувати - зберігати і переживати знов і знов
хочу * знати себе і знати світ, зі всіма його порогами, сходинками і кутами,щоб навіть в темноті не впасти
ХОЧУ ЗАВЖДИ БУТИ ЧЕСНОЮ! ...
Підписатися на:
Дописи (Atom)