середа, 21 грудня 2011 р.

меломанія...є*-2. \ I need my wings

хочу свіжої музики  ...с в і ж о ї ....яка відновлює  і дарує політ

вона працює замість кави  \ чаю \ енергетиків

вона має ключ до закритих шафок мого творчого потенціалу

вона відкриває мене

вона - моя кров,
      моє серце не може без крові. без крові мій мозок відмирає....першим. далі терпнуть пальці .. я не можу без крові!
      I need my wings

Немає коментарів:

Дописати коментар