середа, 21 грудня 2011 р.

навпомацки

завжди хотіла внести в словесні рамки основну характеристику людей, на мою думку,  дуже потрібних цьому світу, і мені зокрема.      однак, ніяк не приходило слово, яке б чітко виразило їх в моїх очах.
сьогодні я його знайшла - зрячі, навіть якшо це вже звучить як кліше.   вони бачать!  .. і вирізняються з-поміж "решти".
решта сліпа.  в решти є фізичні очі - ззовні.
вони ж бачать зсередини!
це не обов'язково відомі діячі, ..але, як не крути, вони своєю присутністю творять не тільки власну історію, але і беруть участь в історії інших.

колись, до сьогодні, я їх називала свіжими. завжди поруч з ними я відчуваю свіжість.

а як стати зрячим?...не знаю, .. я ше поки навпомацки ходжу... думаю потрібно більше дивитись в себе, і тоді зсередини, з ядра сприймати навколишній простір, а потім і весь великий світ.

Немає коментарів:

Дописати коментар