а тепер люблю))
люблю))) конструкцію світу - зі всіма морями, вітрами, літами, зимами, коалами, слимачками, хмааарами, планетами, явищами...
люблю))) свою сім'ю,.. нашу атмосферу - теплу ковдру, з якої страшно не хочеться вилазити в холодний зовнішній світ .. і люблю) заманювати до нас у гості! ...хто був - ше не раз захоче знов погрітись! .. моя гордість і фортеця ))
люблю))) людей! дуже! не всіх... але є ті, хто з чужих незнайомців стали рідними, люблю) і не знаю якою я б була, якщо б не співпав момент і ситуація і вони б не стали моїм пазликом, одним з пазликів .. люблю!
люблю))) Бога, вищу силу, великий позитив.. того, хто веде мене і виховує, дає спалах щастя, коли затягнуло в відчай і апатію, .... і дає поштовх, коли зупинився рух
люблю))) свою скриньку з кульчиками, шалики, шапочки, гудзички, брошечки, черевички чобітки... бла-бла = люблю* речі! сташно люблю речі! вони ж майже живі ! а особливо речі з історією! я не зречусь від черевичка мого ...вже дзюравого і коцаного-копаного! - він живий! і таким він став, бо мені служив! буде лежати в дивані, але не підніметься рука викинути!
думаю, тому шо річ також має властивість вбирати енергетику ... відповідно стає живою і своєю)
люблю))) писати, тепер люблю... не комерційно і не публічно (ну інколи) ... писати = викласти назовні, витягнути з глибокої торби ...нести легше!
чому я не писала в моменти найбільших почуттів? ...
люблю))) вечір, і ніченьку люблю... коли )) напевно ти особлива ..
люблю))) спааааати))))валятись і нічогонеробити
люблю))) хурму і спогади з дитинства... вони якось повязані))
люблю))) хвалитись, та, шоб знали яка я ...
люблю))) справедливість!!!.... \і хвалюсь, до речі, для справедливості! - шоб все по чесному і ніяких таємниць!
люблю))) своє позитивне сприйняття світу, разом з пофігізмом вони мені полегшують життя!
люблю))) скульптуру....дуже давно ліпила, але відчуття не знаю як передати словами... коли твориш... і саме відчуття дотику і форми... не знаю, це шось з глибин
люблю))) творити! тільки шо усвідомила! щастя творіння - ефект збагачення чимось - з нитки-рукавичка, з грудки болота - форма.. окрема тема - творчість
люблю))) музику! я навіть думаю, вона частина того конструктиву земного ладу..... вона десь закладена генетично ... не можу без музики.... залежна, і закохана))
люблю любити )) якшо бажання - це рух, то любов - це левітація)
люблю))) конструкцію світу - зі всіма морями, вітрами, літами, зимами, коалами, слимачками, хмааарами, планетами, явищами...
люблю))) свою сім'ю,.. нашу атмосферу - теплу ковдру, з якої страшно не хочеться вилазити в холодний зовнішній світ .. і люблю) заманювати до нас у гості! ...хто був - ше не раз захоче знов погрітись! .. моя гордість і фортеця ))
люблю))) людей! дуже! не всіх... але є ті, хто з чужих незнайомців стали рідними, люблю) і не знаю якою я б була, якщо б не співпав момент і ситуація і вони б не стали моїм пазликом, одним з пазликів .. люблю!
люблю))) Бога, вищу силу, великий позитив.. того, хто веде мене і виховує, дає спалах щастя, коли затягнуло в відчай і апатію, .... і дає поштовх, коли зупинився рух
люблю))) свою скриньку з кульчиками, шалики, шапочки, гудзички, брошечки, черевички чобітки... бла-бла = люблю* речі! сташно люблю речі! вони ж майже живі ! а особливо речі з історією! я не зречусь від черевичка мого ...вже дзюравого і коцаного-копаного! - він живий! і таким він став, бо мені служив! буде лежати в дивані, але не підніметься рука викинути!
думаю, тому шо річ також має властивість вбирати енергетику ... відповідно стає живою і своєю)
люблю))) писати, тепер люблю... не комерційно і не публічно (ну інколи) ... писати = викласти назовні, витягнути з глибокої торби ...нести легше!
чому я не писала в моменти найбільших почуттів? ...
люблю))) вечір, і ніченьку люблю... коли )) напевно ти особлива ..
люблю))) спааааати))))валятись і нічогонеробити
люблю))) хурму і спогади з дитинства... вони якось повязані))
люблю))) хвалитись, та, шоб знали яка я ...
люблю))) справедливість!!!.... \і хвалюсь, до речі, для справедливості! - шоб все по чесному і ніяких таємниць!
люблю))) своє позитивне сприйняття світу, разом з пофігізмом вони мені полегшують життя!
люблю))) скульптуру....дуже давно ліпила, але відчуття не знаю як передати словами... коли твориш... і саме відчуття дотику і форми... не знаю, це шось з глибин
люблю))) творити! тільки шо усвідомила! щастя творіння - ефект збагачення чимось - з нитки-рукавичка, з грудки болота - форма.. окрема тема - творчість
люблю))) музику! я навіть думаю, вона частина того конструктиву земного ладу..... вона десь закладена генетично ... не можу без музики.... залежна, і закохана))
люблю любити )) якшо бажання - це рух, то любов - це левітація)
Немає коментарів:
Дописати коментар