пʼятниця, 16 грудня 2011 р.

)люблю )))

а тепер люблю))

люблю)))  конструкцію світу - зі всіма морями, вітрами, літами, зимами, коалами, слимачками, хмааарами, планетами, явищами...

люблю))) свою сім'ю,..  нашу атмосферу - теплу ковдру, з якої страшно не хочеться вилазити в холодний зовнішній світ  .. і люблю) заманювати до нас у гості!  ...хто був - ше не раз захоче знов погрітись! .. моя гордість і фортеця ))

люблю))) людей! дуже! не всіх... але є ті, хто з чужих незнайомців стали рідними,  люблю) і не знаю якою я б була, якщо б не співпав момент і ситуація    і вони б не стали моїм пазликом, одним з пазликів .. люблю!

люблю))) Бога, вищу силу, великий позитив..  того, хто веде мене і виховує, дає спалах щастя, коли затягнуло в відчай і апатію, .... і дає поштовх, коли зупинився рух

люблю))) свою скриньку з кульчиками, шалики, шапочки, гудзички, брошечки, черевички чобітки...  бла-бла = люблю* речі! сташно люблю речі!  вони ж майже живі ! а особливо речі з історією!  я не зречусь від черевичка мого ...вже дзюравого і коцаного-копаного! - він живий! і таким він став, бо мені служив! буде лежати в дивані, але не підніметься рука викинути!
думаю, тому шо річ також має властивість вбирати енергетику    ...  відповідно стає живою  і своєю)

люблю))) писати, тепер люблю... не комерційно і не публічно (ну інколи) ...  писати = викласти назовні, витягнути з глибокої торби  ...нести легше!
чому я не писала в моменти найбільших почуттів?  ...

люблю))) вечір, і ніченьку люблю...  коли )) напевно ти особлива  ..

люблю))) спааааати))))валятись і нічогонеробити

люблю))) хурму і спогади з дитинства... вони якось повязані))

люблю))) хвалитись, та, шоб знали яка я ...

люблю))) справедливість!!!.... \і хвалюсь, до речі, для справедливості! - шоб все по чесному і ніяких таємниць!

люблю))) своє позитивне сприйняття світу,    разом з пофігізмом вони мені полегшують життя!

люблю))) скульптуру....дуже давно ліпила, але відчуття не знаю як передати словами...  коли твориш... і саме відчуття дотику і форми... не знаю, це шось з глибин

люблю))) творити! тільки шо усвідомила! щастя творіння - ефект збагачення чимось - з нитки-рукавичка, з грудки болота - форма.. окрема тема - творчість

люблю))) музику! я навіть думаю, вона частина того конструктиву земного ладу.....  вона десь закладена генетично ... не можу без музики.... залежна, і закохана))

люблю любити  )) якшо бажання - це рух, то любов - це левітація)

Немає коментарів:

Дописати коментар