сьогодні були плани на вечір, але мій організм вирішив залишити мене вдома)... і от я тут.... давно не бралась за клавіатуру...дивне відчуття : не скучила, ні.... відвикла.
хочу написати про те, чого я хочу)
...
хочу * мати сили не боятись керувати життям..
хочу * шоб віолончель, нарешті, зажила в моїх руках... хочу, але боюсь , ...боюсь розчаруватись ..
хочу * викорінити страх з мого світу - він, крок за кроком, отруює в мізерних дозах мені життя
хочу * співати)) .. і співаю коли хочу)), (але це тільки моє)
хочу * бачити ситуацію - навчитись абстрагування
хочу * читати думки!!!
хочу * знати, шо я МОЖУ, і шо Я можу
хочу * дуже багато знати і тримати це все в голові - хочу більше місця в бібліотеці памяті!
хочу * шоб зовнішній світ був не таким загрозливим - хочу наростити шкіру...
хочу * навчитись мистецтву спілкування з людьми
хочу * не забувати те, що усвідомила!!! .. присмак істини...
хочу * шоб можна було емоції разом з думками зацифрувати - зберігати і переживати знов і знов
хочу * знати себе і знати світ, зі всіма його порогами, сходинками і кутами,щоб навіть в темноті не впасти
ХОЧУ ЗАВЖДИ БУТИ ЧЕСНОЮ! ...
чудовий набір! часом корисно залишаться вдома :). знати, чого хочеш - вже велике діло. залишилося спіймати по зірочці на кожне "хочу"
ВідповістиВидалити))) цей список ше цінний тим, шо нагадає мені до чого прагну))
ВідповістиВидалитиа по зірочці на кожне "хочу") - міні чумацький шлях вийде) ох буду світитись!