субота, 24 вересня 2011 р.

сьогодні

а життя хороше..))))
і я вже доростаю до того, щоб усвідомлювати -  на все свій час...
і я вже майже навчилась відчувати смак актуальності,  .... - ти саме там, де маєш бути, і саме в цю мить...        а те, що не стається - і не повинно саме зараз ставатись... і на це є причина


а ще, сьогодні я закохуюсь в життя набагато частіше, тому що сьогодні я вже вмію розпізнавати його дороговкази, і не важливо, шо запізно, колись навчусь)
... і від такого зв'язку хочеться творити, коли відчуваєш підтримку, і з нею впевненість


і я б не повернулась в дитинство.... я б не змогла відмовитись від самосвідомості заради безтурботності......


))))..гарно

Немає коментарів:

Дописати коментар