четвер, 15 вересня 2011 р.

їжачок*

маю я справу з їжачком..))))

Дивишся на нього - такий веселий, безпосередній, з якимись своїми заняттями..(там-тара-рам-там-тей-рам*)...і навіть тобі увагу встигає приділити - десь моргне, десь зачепить))...милий такий - МИЛЮЩИЙ!....  І тобі зразу хочеться його потіскати і обійняти ...- ха! ноу ноу!...воно, колюче таке, голками своїми зразу  каже: "В мене свій внутрішній світ, свої справи, не підходь , ти мене не знаєш , і взагалі, хто ти така?, і я зайнятий...там-та-ра-рам-там-тей-рам!"


і я тут сиджу і думаю, шо ж з тобою робити? малий кактус!    я б хотіла  час від часу приходити в твій садочок*)    я чіпати тебе не буду!... просто подивлюсь... як ти собі працюєш...   може десь ше моргнеш мені....а я собі тихенько потішусь


знаєш, я боюсь, боюсь шо не підійдеш,..     а як підходиш  - боюсь поколотись


ну ок) я тут стою, чекаю...а ти думай...

Немає коментарів:

Дописати коментар