маю я справу з їжачком..))))
Дивишся на нього - такий веселий, безпосередній, з якимись своїми заняттями..(там-тара-рам-там-тей-рам*)...і навіть тобі увагу встигає приділити - десь моргне, десь зачепить))...милий такий - МИЛЮЩИЙ!.... І тобі зразу хочеться його потіскати і обійняти ...- ха! ноу ноу!...воно, колюче таке, голками своїми зразу каже: "В мене свій внутрішній світ, свої справи, не підходь , ти мене не знаєш , і взагалі, хто ти така?, і я зайнятий...там-та-ра-рам-там-тей-рам!"
і я тут сиджу і думаю, шо ж з тобою робити? малий кактус! я б хотіла час від часу приходити в твій садочок*) я чіпати тебе не буду!... просто подивлюсь... як ти собі працюєш... може десь ше моргнеш мені....а я собі тихенько потішусь
знаєш, я боюсь, боюсь шо не підійдеш,.. а як підходиш - боюсь поколотись
ну ок) я тут стою, чекаю...а ти думай...
Дивишся на нього - такий веселий, безпосередній, з якимись своїми заняттями..(там-тара-рам-там-тей-рам*)...і навіть тобі увагу встигає приділити - десь моргне, десь зачепить))...милий такий - МИЛЮЩИЙ!.... І тобі зразу хочеться його потіскати і обійняти ...- ха! ноу ноу!...воно, колюче таке, голками своїми зразу каже: "В мене свій внутрішній світ, свої справи, не підходь , ти мене не знаєш , і взагалі, хто ти така?, і я зайнятий...там-та-ра-рам-там-тей-рам!"
і я тут сиджу і думаю, шо ж з тобою робити? малий кактус! я б хотіла час від часу приходити в твій садочок*) я чіпати тебе не буду!... просто подивлюсь... як ти собі працюєш... може десь ше моргнеш мені....а я собі тихенько потішусь
знаєш, я боюсь, боюсь шо не підійдеш,.. а як підходиш - боюсь поколотись
ну ок) я тут стою, чекаю...а ти думай...
Немає коментарів:
Дописати коментар