понеділок, 19 вересня 2011 р.

панацея*

для тих кого турбує закоханість:

любов і закоханість не мають нічого спільного.

 в любові немає его, 

а его - це ревність, заздрість, конкуренція, відчуття власності 

 закоханість - це его

закоханість - це дитяче "хочу!"    (ну чи доросле "хочу!"))


а любов   - це "бери", 
навіть..   не так,    це - "будь! "

                                                                                             
                                                                 (с) ми з Katrin, десь 3-тя ночі. 

//особисто мене скоренько опускає на землю такий поділ, і якось легше....коли знаєш діагноз*))
і можеш далі, тверезо, хотіти)))))

2 коментарі: