любов і закоханість не мають нічого спільного.
в любові немає его,
а его - це ревність, заздрість, конкуренція, відчуття власності
закоханість - це его
закоханість - це дитяче "хочу!" (ну чи доросле "хочу!"))
а любов - це "бери",
навіть.. не так, це - "будь! "
(с) ми з Katrin, десь 3-тя ночі.
//особисто мене скоренько опускає на землю такий поділ, і якось легше....коли знаєш діагноз*))
і можеш далі, тверезо, хотіти)))))
Я тебе люблю ))
ВідповістиВидалитизараз вже точно тебе л ю б л ю !
ВідповістиВидалити