вівторок, 17 квітня 2012 р.

банально

я без тебе проживу..
я ж без тебе жила до сьогодні - спокійно проживу надалі
житиму і тішитимусь
життя не спустіє, бо тебе в ньому ше й не було.
тобі ше не було виділено кріселка в моєму залі... і я не дивитимусь на пусте  місце, на знак нестачі і відсутності якогось важливого компоненту.
ти ше не приходив до мене на вистави і не бачив мене на сцені, я ше не підпустила тебе на стільки...
але я б хотіла... думаю саме ти б міг оцінити мою душу, .. побачити мої рубці і захопитись моїм незграбним шармом... не так... думаю, тобі я б змогла і захотіла показати рубці, і тобі змогла б заспівати.
не знаю, як буде далі
але нитка між нами переживе роки..таке не зникає

reload

хочу висповідатись
вибачитись за нотки фальшу, за бажання стати кращою, шляхом візуалізації бажаного і віри в її реальність
вибачитись за нестійку віру, непостійну силу, ...за бажання відпочинку, не заплативши ціни..
і мені соромно, я цураюсь своєї любові до своїх слабкостей, бо знаю, шо саме та моя закоханість і дає мені волю розслабитись і не рубати шлях .. дає мені волю не боротись зі страхами, які з роками трансформуються і полонять павутиною простір
вибачитись за мою непостійність і хамелеонність, за сирість і м’якість, пасивність і байдужість, обережність і опіку над своєю свідомістю
не обіцятиму нічого, але подякую.

дякую. дякую і люблю.

уроки

. . .
нас завжди вчать, і коли з нами знов і знов відбувається шось негативне - тоді це тільки означає, шо ми не засвоїли науки.


м’язи тренуються і нарощуються постійними зусиллями
мозок також працює за такою системою
і всі невдачі тільки на користь



потрібно пам’ятати, думати, і вчитись ..завжди

коли не знаєш де ти

коли не знаєш де ти, не можеш зрозуміти навколишню какофонію..
не бачиш куди ступити наступний крок, не знаючи шляху..
відчуваєш себе сліпим кошеням.. і чекаєш ..чекаєш або просвітлення або мами, яка поверне все на місця, вирішить всі проблеми, а ти зможеш далі собі спати в спокої.
нам всім періодично хочеться до мами) коли змучився напружувати м’язи, і вже не смачна самостійність і дорослість.
я змучилась. навіть не пройшовши багато, я вже змучилась. беру відпустку. повирішуйте за мене. а я поки полежу на підлозі - позбираю пазли.
кажуть, з відпустки повертаються свіженькими . . .

пʼятниця, 13 квітня 2012 р.

♦ дівчата

є дівчата відкривачки
вони відчувають глибинний світ для більшості закритих душ з панцирями. і їм, відкривачкам, для життя треба відкривати світові такі, досі закриті, скарби.
відкривачки цінні, бо без них ті панцирі б не показали хоч кусочок себе світові.

є дівчата творці - скульптори, їм найсмачніше - створити ідеал, а не знайти його. дозволити творінню бути вдячним їм, і творіння виросте і дістане крила і творець буде гордий і собою і витвором і буде щастя обом!
творці потрібні світові, бо з ними він стає кращим!

а ше є дівчата черпачки
вони тягнуться до вищого, прагнуть недосяжного, їм потрібен потяг ..)) потяг-поїдз)) їм потрібен транспорт... вони будуть дивуватись і чаруватись, якою ж то гарною дорогою їх повезли і який ж креативний в них водій! обов’язковий елемент для дівчат-черпачків - черпати! самовдосконалення - ставати кращою і вищою ніж була, пропустивши через себе світ свого поводиря
черпачки потрібні, як опора і підтримка для цінних світу цього!

є ше багато різних видів/підвидів дівчат) але поки прийшло до мене тільки три)
і шо ж виходить  в результаті :

дівчина відкривачка:
елемент егоїзму - вона завжди знатиме, шо відкрила то  в о н а, і одна з небагатьох (а то й єдина ) відкрила!
клейкий елемент -  любить його унікальний, незвіданий багатьма світ
елемент впевненості - особливість для партнера.

дівчина творець:
елемент егоїзму - вона його створила і вона його любить, як любить себе, бо він - це вона, частинка її , її самої (тут же ж і клейкий елемент)
елемент впевненості - вдячність партнера

дівчина черпачок:
клейкий елемент - рух до іншого, вона любитиме його, бо він кращий, і вона з ним стає краща
і кожного дня підіймається вище і вище порівняно з пересічними громадянами)) (тут же ж і елемент егоїзму)
елемент впевненості - співзвучність з партнером

(співавтор - відкривачка Марія Коблик*)