вівторок, 17 квітня 2012 р.

reload

хочу висповідатись
вибачитись за нотки фальшу, за бажання стати кращою, шляхом візуалізації бажаного і віри в її реальність
вибачитись за нестійку віру, непостійну силу, ...за бажання відпочинку, не заплативши ціни..
і мені соромно, я цураюсь своєї любові до своїх слабкостей, бо знаю, шо саме та моя закоханість і дає мені волю розслабитись і не рубати шлях .. дає мені волю не боротись зі страхами, які з роками трансформуються і полонять павутиною простір
вибачитись за мою непостійність і хамелеонність, за сирість і м’якість, пасивність і байдужість, обережність і опіку над своєю свідомістю
не обіцятиму нічого, але подякую.

дякую. дякую і люблю.

Немає коментарів:

Дописати коментар