. . .
нас завжди вчать, і коли з нами знов і знов відбувається шось негативне - тоді це тільки означає, шо ми не засвоїли науки.
м’язи тренуються і нарощуються постійними зусиллями
мозок також працює за такою системою
і всі невдачі тільки на користь
потрібно пам’ятати, думати, і вчитись ..завжди
Немає коментарів:
Дописати коментар