вівторок, 17 квітня 2012 р.

уроки

. . .
нас завжди вчать, і коли з нами знов і знов відбувається шось негативне - тоді це тільки означає, шо ми не засвоїли науки.


м’язи тренуються і нарощуються постійними зусиллями
мозок також працює за такою системою
і всі невдачі тільки на користь



потрібно пам’ятати, думати, і вчитись ..завжди

Немає коментарів:

Дописати коментар