вівторок, 17 квітня 2012 р.

коли не знаєш де ти

коли не знаєш де ти, не можеш зрозуміти навколишню какофонію..
не бачиш куди ступити наступний крок, не знаючи шляху..
відчуваєш себе сліпим кошеням.. і чекаєш ..чекаєш або просвітлення або мами, яка поверне все на місця, вирішить всі проблеми, а ти зможеш далі собі спати в спокої.
нам всім періодично хочеться до мами) коли змучився напружувати м’язи, і вже не смачна самостійність і дорослість.
я змучилась. навіть не пройшовши багато, я вже змучилась. беру відпустку. повирішуйте за мене. а я поки полежу на підлозі - позбираю пазли.
кажуть, з відпустки повертаються свіженькими . . .

Немає коментарів:

Дописати коментар