середа, 18 січня 2012 р.

я тааак хочу,
так хочу, шоб в нас і далі все було так просто
просто заговорились
просто загулялись
просто хочу забути про умовності і мандражі
про до і після
про акліматизацію і конкуренцію
і мати абонемент на рідкісний комфорт
в раптово рідних обіймах
просто ... 

Немає коментарів:

Дописати коментар