середа, 21 березня 2012 р.

Хочу високого

Хочу високого ... Високого ... прагну Високого! ..спрагла Високого! голодна Високим!

пройти фільтрацію,
відсіяти буденність, розрахунок,попсу життя,
налаштуватись на FM чистої творчості без піару і плагіату

підівчитись плавати в глибинах словесних течій
відчистити залишки парафіну ..
пропускати через себе .. і
вірити

Немає коментарів:

Дописати коментар