понеділок, 29 жовтня 2012 р.

хииии)))

я клубок залежностей ... з вузликами і замотанками
є шось першочергове - початкове - вузлик з якого клубок почався.
то напевно моє лінь-кохання .. з неї все почалось)) вона була на світанку споза-ранку))
потім десь ше зачеписвя страх- слабинка, також липка байда..
далі попричіплялись всякі там благоглупства, типу подобатись всім, завжди посміхатись.. і зараз я вже клубоК... і шо гріє і світить - я собі подобаюсь)) така купа причандаль які можу назвати рисами) поганими звичками але моїми

Немає коментарів:

Дописати коментар