крик душі....
одвічне питання "Для чого я в цьому світі?"... (і драматична пауза), яке мені, в мої підліткові всезнаючітазвичайнорозуміючі, було тупо смішним і пустим, ...тепер прийшло і за мною... (МВА-ХА-ХА !!!! - жорстокий сміх за кадром)
важко....важко бути дорослим(((..а я так не хотіла дорослішати!!*( ..синдром Пеппі в мене був щиро розвинений, і не дарма!!! от я знала! знала шо тут голова болить, і не від алкоголю, чи від того "шо продуло"...(((
тут все вище і глобальніше.... як знати яка ти деталька в механізмі?..
тут все вище і глобальніше.... як знати яка ти деталька в механізмі?..
як знайти місце, в якому ти запрацюєш, і запрацює система????? так, щоб взаємонезамінно!....
не можу ж я бути зайвою деталькою... Гаєчка* з кривою різьбою..
всі мають свою функцію,... і нема чого висиджувати яму в кріслі, яке навіть не зручне!
воно може бути м’ягесеньке і шкірянесеньке!..але якшо воно не твоє - комфорту на 65 зі 100...ніби і кайф, але ж є хтось, кому крісло якраз під форму "сідала", і йому 100...а тобі шось чуть,.але тисне(
добре, це я усвідомила, /ну притиснула мені архітектура пів..творчого крила/........
ок, я вже на сходинку вище,))) а далі?... сідати по кріслах і пробувати?
ок, я вже на сходинку вище,))) а далі?... сідати по кріслах і пробувати?
а крісел тих скільки, знаєте?... мамцю рідна, вуйку хресний!...
суть вчення Сковороди про «сродну працю». При його розробці філософ виходить з того, що кожна людина має природні схильності до якоїсь певної праці, до певного роду діяльності. І саме цю працю вона виконує найбільш якісно, з натхненням, і лише ця праця приносить людині задоволення і є основою для щасливого життя
ВідповістиВидалити(дякую Марії)